Tooted / Neurokirurgia

 

Peter Lazic

Peter Lazic GmbH on Saksamaa pereettevõte, mis on tänu oma pühendumusele, tugevale meeskonnale ja innovatiivsele lähenemisele toodetesse ja tootmisesse, tõusnud TOP3 tootjaks maailmas. 

Peter Lazic tootevalikusse kuuluvad:

 

ANEURÜSMI KLIPSID

Erineva kuju, suuruse ja otstarbega innovaatilised L-Aneurysm Clip aneurüsmi klipsid nin klassikalised Yasargil aneurüsmi klipsid

 

KRANIOTOOMIA KLAMBRID

Uusima põlvkonna klambrid L-Fixation

 

INSTRUMENDID

Erinevad instrumendid neurokirurgilisteks lõikusteksFehling

Fehling Instruments GmbH & Co. KG on rohkem, kui 30 aastat turul olnud Saksamaa pereettevõte, mis toodab väga kõrge kvaliteedilisi kirurgilisi instrumente. Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad on selja-, neuro-, rindkere-, kardio- ja veresoontekirurgia.

Fehling Instruments tootevalikusse kuuluvad:

 

INSTRUMENDID

Erinevad instrumendid neurokirurgilisteks lõikusteksSunoptic

Sunoptic Technologies on pärit Floridast (US) ja on olnud turul juba rohkem, kui 35 aastat. läbi innovatiivsuse, pühendumuse ja kõrgete standartite pakutakse klientidele kvalittetseid ja uusimaid lahendusi.

Sunoptic Technologies tootevalikusse kuuluvad:

 

VALGUSALLIKAD

Pealambid: erinevad LED lambid

Valgusallikad: keraamilise korpusega suure valgushulgaga Xenon valgusallikadBK Medical on Analogic Ultrasound Groupi kuuluv ülemaailmselt tunnustatud, juhtiv ultrahelisüsteemide tootja. Ettevõtte fookus on pakkuda kvaliteetseid tooteid peamiselt just interventsionaalse radioloogia, kirurgia, uroloogia ja anesteesia valdkonnale. BK Medical on viimase kolmekümne aasta jooksul spetsialiseerunud kõrgekvaliteetsete diagnostiliste ultrahelisüsteemide väljatöötamisele ja tootmisele, pakkudes erinevaid kaasaegseid kliinikute vajadustele vastavaid tooteid.

BK Medical tootevalikusse kuuluvad:

 

ULTRAHELISEADMED

Ultraheliaparaat: Flex Focus 800

Ultraheliaparaat: BK5000