Tooted / Ultraheliseadmed

bk-medical

BK Medical on Analogic Ultrasound Groupi kuuluv ülemaailmselt tunnustatud, juhtiv ultrahelisüsteemide tootja. Ettevõtte fookus on pakkuda kvaliteetseid tooteid peamiselt just interventsionaalse radioloogia, kirurgia, uroloogia ja anesteesia valdkonnale. BK Medical on viimase kolmekümne aasta jooksul spetsialiseerunud kõrgekvaliteetsete diagnostiliste ultrahelisüsteemide väljatöötamisele ja tootmisele, pakkudes erinevaid kaasaegseid kliinikute vajadustele vastavaid tooteid.

BK Medical tootevalikusse kuuluvad:

 

ULTRAHELISEADMED

Ultraheliseadmed: Flex Focus 300 / 400 / 500 / 800

Ultraheliseadmed: BK3000 

Ultraheliseadmed: BK3500

Ultraheliseadmed: BK5000

Ultraheliseadmed: BK Specto

Ultraheliseadmed: BK Fusion

 

LISA

X-Shine, Vector Flow Imaging (VFI), Contrast-Enhanced Ultrasound Clarius

Clarius on ultraportatiivne ultraheliseade mis on mõeldud arstidele, kes vajavad mobiilset ultraheliseadet tegemata kompromissi pildikvaliteedi arvelt. Clarius töötab enamuse iOS-i või Android nutiseadmetega läbi juhtmevaba ühenduse. Automaatse võimendus- ja sageduseseadistustega on Clariust lihtne kasutada ka kõige pingelisemates olukordades.

Clarius tootevalikusse kuuluvad:

 

JUHTMEVABA ULTRAHELISEADMED

Ultraheliseade: L7 Lineaar

Ultraheliseade: C3 Konveks

Ultraheliseade: C7 Mikrokonveks Ultrasonix

Ultrasonix diagnostilised ultraheli süsteemid on loodud selleks, et ultraheli saaks hõlpsasti kasutada enamustes patsientide hooldamise valdkondades. Intuitiivse töövoo ja kohandatava kasutajaliidesega on Sonixi süsteemid ideaalsed paljudele kliinilistele erialadele, nagu anesteesia, erakorraline meditsiin, MSK, reproduktiivmeditsiin ja OB / GYN.

Ultrasonix tootevalikusse kuuluvad:

 

ULTRAHELISEADMED

Ultraheliseadmed: SonixTouch Q+, SonixOne, SonixMDP Q+, SonixOP Q+, SonixSP Q+, SonixTablet

 

LISA

Elastograafia, SonixCam2, SonixDVR, SonixGPS, SonixShine