image

ITK käerobot

ITK taastusravikliinikusse jõudis kauaoodatud käerobot Gloreha Sinfonia, mida kasutatakse tegevusteraapias patsiendi käe või käte funktsiooni taastamiseks, arendamiseks või säilitamiseks.

Seadet on võimalik kasutada nii akuutsel perioodil kui hilisemates taastusravi faasides. Võimalik on teha harjutusi nii kitsamale piirkonnale (ranne, labakäsi, sõrmed) kui ka ulatuslikumate liigutuste arendamiseks (õla- ja küünarvarre liigutused).

Käerobotit on võimalik kasutada erinevate diagnooside ja funktsioonihäirete korral nagu näiteks kesknärvisüsteemi kahjustusest tingitud häirete, perifeersete närvikahjustuste korral, erinevate käetraumade, operatsioonijärgsete seisundite, reumatoidatriidi ja osteoartroosi korral. Aga ka valu ja tursete vähendamiseks ning käe liigutuste koordinatsiooni ja osavuse parandamiseks. Patsiendi sooritust saab ka salvestada ja võrrelda seda ajas ning hinnata progressi.

„Käerobot on kõrgtehnoloogiliseks abivahendiks meie tegevusterapeutidele nende töös patsientidega. See seade võimaldab parandada patsientide käel just peenmotoorikat ja selle funktsioone,“ ütles ITK Taastusravikliiniku Ambulatoorse taastusravi keskuse juhataja Katrin Olo-Laansoo.

Seadme soetamine sai võimalikuks tänu Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ning Naiskodukaitse poolt Sinilille kampaaniaga kogutud annetustele. Sinilille kampaaniaga koguti ja annetati haiglale seadme ostmiseks 70 000 eurot.  

*tekst ja foto AS Ida-Tallinna Keskhaigla koduleheküljelt

https://www.itk.ee/uudised/itk-sai-kaeroboti

image

Proma Reha haiglaravi - ja intensiivravi voodid GENEO ja VISTA PRO

Proma Reha - haiglavoodi GENEO ja intensiivravi voodi VISTA PRO

 

Elektriline haiglavoodi GENEO

Geneo on kasutatav nii haiglaravivoodina kui ka intensiiravis. Geneos on ühendatud funktsionaalne disain, suurendatud kandevõime ja väga suur kasutajamugavus. Voodil on täispikkuses alla lastavad plastikust küljed. Voodid on varustatud selja - ja jalaosa elektrilise positsioneerimise võimalusega.

 

Intensiivravi voodi VISTA PRO

 

Vista Pro on mõeldud kõrgemal tasemel haiglaraviks, millega saab teha röntgenuuringuid otse voodil. Voodi on täielikult elektriliselt reguleeritav ja seda saab kasutada ka varuaku abil. Kasutajad hindavad materjali kvaliteetsust, käsitsemise lihtsust, mugavust ja mitmeid voodi ellprogrammeeritud funktsioone.

 

Scanmedil on olemas demotooted!

Tutvumiseks võta ühendust tootejuhiga - Andre Kotkas +372 58868502

image

NUBIS füsioteraapialaua uued värvid

Vali oma lemmik värv ja telli kompaktne NUBIS füsioteraapialaud just endale sobivat värvi!

image

Näidistoode Novak protseduurilaud ETS3

Scanmedil on olemas näidistoode Novak kolmeosaline protseduurilaud ETS3.

image

Tulekindel turvakapp Keemilise ja bioloogilise füüsika instituuti

Tarnisime ja paigaldasime Asecose Type 90 tulekindla turvakapi Keemilise ja bioloogilise füüsika instituuti osakonda, mis tegeleb igapäevaselt liitium-akude uurimise ja hoiustamisega. Kapi eripäraks on omada temperatuuri - ja suitsuandurit ja lisaks kapi sisest tulekustutussüsteemi. Lisana on kapil juures moodul, mis annab signaali turvalauda/päästekeskusesse.

image

Ida-Tallinna Keskhaigla Apteegi lüüsikapi paigaldus

Paigaldasime Ida-Tallinna Keskhaigla Apteegi puhas- ja ülipuhasruumi vahelise SHD Italia S.r.l. lüüsikapi ISO400:600 korvidega, et muuta kahe ruumi vaheline töö sujuvaks ja mugavaks.