Tooted / Invasiivne menetlusradioloogia

  

Merit Medical Systems, Inc. on ülemaailmselt tegutsev ettevõte, mis on spetsialiseerunud ühekordsete meditsiiniseadmete väljatöötamisele, tootmisele ja turustamisele. Tooteid kasutatakse interventsiooni- ja diagnostikaprotseduuridel kardioloogias, radioloogias ja endoskoopias. Peamiste toodete hulka kuuluvad angioplastikas kasutatavad rõhusüstlad; erinevatel kardioloogilistel- ning radio- loogilistel protseduuridel kasutatavad diagnostika- ja ravikateetrid; kontrastaine ja teiste vedelate lahuste manustamiseks ja jälgimiseks kasutatavad diagnostilised ja hüdrofiilsed kateetrid; trombolüüsi kateetrid ning vedeliku jaotussüsteemid; emakafibroidide, hüpervaskulaarsete kasvajate ning arteriovenoossete malformatsioonide ravimiseks mõeldud tooted.

Merit Medical tootevalikusse kuuluvad:

 

EMBOLISEERIMINE

Mikrosfäärid: Bearing, Embosphere, EmboGold, HepaSphere

 

ANGIOGRAAFIA TARVIKUD

Nõelad: Advance

Süstlad: VacLok

Diagnostilised juhtetraadid: MAK, InQwire, Laureate, H2O

Diagnostilised kateetrid: Performa, Impress

Balloonkateetrid: Advocate

Tugikateerid: SureCross

Lingud: Snare, ONE Snare

Infusioonikateerid: Fountain, Squirt, Mistique

Drenaazikateetrid: ReSolve, One-Step

Mikrokateeter: SwiftNINJABentley on Saksa meditsiinitehnoloogia ettevõte, kes on pühendunud invasiivsete vaskulaarhaiguste toodete arendamisele ja tootmisele. Bentley pakub oma koronaar- ja menetlusradioloogia tooteid rohkem, kui 65 riigis. 

Bentley tootevalikusse kuuluvad:

 

STENDID

Perifeerne stent: BeSmooth

 

STENTGRAFTID

Perifeerne stentgraft: BeGraft Peripheral, BeGraft AorticVascular Solutions on rahvusvaheline meditsiiniseadmete ettevõte, mis on pühendunud diagnostiliste ja interventsionaalsete toodete tootmisele ja arendamisele. Ettevõtte pakub esmaklassilisi tooteid nii koronaar kui ka menetlusradioloogias protseduuride jaoks.

Vascular Solutions tootevalikusse kuuluvad:

 

EMBOLISEERIMINE

Mikrosfäärid: Gel-Bead