Scanmed Pic

Scanmed Group OÜ on 2010 aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb meditsiinitehnika ning –tarvikute ja meditsiinilise erilahendusmööbli müügi ning hooldusega. Scanmed Group OÜ on kasvanud välja Läti ettevõttest Scanmed SIA, mis on edukalt tegutsenud Baltikumi meditsiiniturul juba aastast 2004. Saadud pikaajalisi rahvusvahelise ettevõtluse kogemusi ja teadmisi kasutades saame Eesti turul pakkuda laiapõhjalist ja kvaliteetset teenust.

 

Meie ettevõtte eesmärgiks on nõustada haiglaid parimate tehniliste lahenduste koostamisel ning uusimate meditsiinilahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel. Meie tootevalikusse kuuluvad vaid maailmas tunnustust leidnud ettevõtete tooted. Ühendades toodete kvaliteedi omapoolse kõrgetasemelise klienditeeninduse ja tehnilise toega, saame pakkuda oma klientidele terviklikku lahendust. Peame tähtsaks olla oma klientidele pikaajalisteks partneriteks pakkudes kindlustunnet ja usaldust.

 

Scanmed Groupi peamisteks suundadeks on olnud ettevõtte loomisest alates interventsionaalse radioloogia ning endovaskulaarsete toodete müük ja koolitused, ultraheliseadmete müük ja hooldus, meditsiinilise mööbli ja sisustuslahenduste pakkumine ning erinevate kulutarvikute ja instrumentide müük. Endovaskulaarsete toodete valdkonnas pakume me tooteid nii neuro- kui ka perifeersetel interventsioonidel kasutamiseks. Teeme koostööd selliste maailma suurtootjatega nagu Medtronic, Merit Medical, Bentley Innomed ja Biometrix Medical. Ultraheliseadmeid pakume uroloogide ja kirurgide poolt tunnustatud firmalt B-K Medical. Mööblilahendusi pakume koostöös enam kui 10 erineva tootjaga, mis tagab meile võimekuse pakkuda parimaid lahendusi ka kõige keerukamatest vajadustest lähtuvalt.

 

Scanmed Groupi missiooniks
on pakkuda kvaliteetset teenust ja olla professionaalne partner oma klientidele. Ettevõte peab oluliseks areneda koos kliendiga.

 

Scanmed Groupi visiooniks
on läbi kvaliteetse lisandväärtuse pakkumise olla osaline Eesti meditsiinitarvikute turu arengus ja kasvada  arvestatavaks ettevõtteks kõrgekvaliteediliste innovaatiliste meditsiiniseadmete ning tarvikute valdkonnas.

 

Scanmed Groupi põhiväärtused:

  • Kvaliteet
  • Partnerlus
  • Usaldusväärsus
  • Hoolivus
  • Professionaalsus
  • Vastutustunne

MÜÜGIOSAKOND

Tehnika Tootejuht
Tootejuht - tehnika
Alvar Peetsalu
Projektijuht - labor
Andre Kotkas
Tootejuht - mööbel
Ave Viires
Tootejuht - tarvikud

ADMINISTRATSIOON

Anne Härm
Bürooassistent

HOOLDUS

Aivar Kütsar
Hooldustehnik

JUHATUS

Juris Danče
Juhatuse esimees
Aija Medne
Juhatuse liige
Elita Siliņa
Juhatuse liige
Aigar Terasmaa
Tegevjuht, juhatuse liige