image

Strobel&Walter tasakaalulaud

2020-05-18

Strobel&Walter tasakaalulaud on uuenduslik ja põnev viis oma treeningkogemust põnevamaks muuta! Lisaks funktsionaalsusele on ta ka visuaalselt väga hea kujunduselement!

Strobel&Walteri koduleheküljelt leiab nutikaid ideid koduseks kasutamiseks, teraapiasse, jooga tundidesse ja ka spordiklubides grupitreeningutesse.

Tasakaalulaud on meil demotootena olemas!

image

Proma Reha Baby beebivoodi

2020-05-14

Scanmed Groupi näidisruumis on olemas Proma Reha Baby beebivoodi, millel saab magamisasendi kallet ja voodikõrgust muuta. Voodil on lisaks all olemas korv.

Baby voodit saab kasutada kuni 4.elukuuni, kandevõime on 10kg. 

image

Clarius juhtmevaba ultraheliseade

2020-05-13

CLARIUS - juhtmevaba väga lihtsasti käsitletav ultraheliseade. Seade ühildub nii Android kui ka iOS süsteemiga.

CLARIUS HD ultraheli seade on väga kõrge pildikvaliteediga. Seadme suurus ja kergus teevad sellest äärmiselt kasutajasõbraliku toote.

CLARIUS ultraheli katab ära kõik põhilised ultraheli uuringute valdkonnad - nt anesteesia, kiirabid, erakorraline meditsiin, günekoloogia, veterinaaria jne.

CLARIUS ultraheliga ei pea patsiendid enam liikuma ultraheli seadme juurde, vaid seade tuleb ise patsiendi juurde. Uuringutulemused saab salvestada pilveserverisse ja on olemas ka DICOM ühildavus.

CLARIUS töötab eraldiseisva laetava aku pealt ega sõltu iOS või Android seadme akust.

Meil on olemas demotoode, mida teile hea meelega tutvustame!

image

MESI mTABLET - uue kontseptsiooniga meditsiiniline seade

2020-04-29

MESI mTABLET on ainulaadne süsteem maailmas, mis võimaldab juhtmevabalt mTABLETI eri moodulite abil mõõta EKGd, ABI, SpO2, vereõhku ja õige pea on saadaval ka TBI lahendus. Kõik moodulid ühenduvad mTABLETIGA juhtmevabalt bluetoothiga, mis teeb seadme lihtsasti käsitletavaks.

Kõikide MESI mTABLETIGA tehtud testide tulemused on koheselt kättesaadavad MESI mRecords platvormil, millele on ligipääs igast internetiühendusega seadmest.

 

MESI mTABLET seade on Scanmed Group OÜ näidiste ruumis kohapeal olemas. Soovi korral saame tulla toodet tutvustama ning jätta katsetamiseks kohapeale.

image

Hapnikukontsentraator Eesti Päästemeeskonnale

2020-03-25

Andsime Eesti Päästemeeskonnale (EDRT) üle uue Hapnikukontsentraatori koos hapnikupudelite täitmise süsteemiga. Fritz Stephan GmbH poolt toodetud hapnikuvarustussüsteem on hetkel turul moodsaim ja kompaktseim, mida on testitud paljudes kriisipiirkondades. Uus seade tagab, et Eesti päästemeeskond saab töötada sõltumatult statsionaarsetest generaatoritest ja hapniku tarnijatest. Süsteem toodab ümbritsevat välisõhust 93% kontsentratsiooniga meditsiinilist hapnikku võimaldades kiiret, usaldusväärset ja mobiilset arstiabi.

image

Uus eriti mugav ja praktiline Ergo-6 verevõtutool, olemas ka demo!

2020-03-22

Ergo-6 verevõtutool on loodud koos tervishoiu professionaalidega tööergonoomia edendamiseks ja analüüsi võtmise protsessi kiirendamiseks.

Verevõtutool on mehaaniline, mille kõrgust reguleeritakse hüdraulilise pedaaliga ja seljatoe kallet gaasivedruga.

ETS käetoed on ülimugavad nii patsiendile kui ka protseduuri läbiviijale. Käetoed on kiiresti reguleeritavad iga istuja järgi 360kraadi pöörleva tugiosa abil. 

 

*Piltidel lisaks näidistoolile ka Aruküla Perearstikeskuse uus Score verevõtutool!

 

Ergo-6 verevõtutool on Scanmed Group OÜ näidiste ruumis kohapeal olemas ja huvi korral saame tooli kasutusmugavusega tutvumiseks kohapeale testimiseks tuua!